fbpx

Īres līguma noteikumi un nosacījumi

Īres līguma noteikumi un nosacījumi

Lūdzu, iepazīstieties ar šī īres līguma noteikumiem un nosacījumiem. Neskaidrību gadījumā droši vaicājiet. Mēs labprāt atbildēsim uz visiem jūsu jautājumiem!

Standarta gadījumos īres līgums tiek slēgts elektroniski, taču nepieciešamības gadījumā to var noslēgt arī papīra formātā.

  

Īres līguma termiņš

  • Īres līguma termiņš ir noteikts uz vienu (1) gadu no dzīvokļa nodošanas brīža. Izbeidzoties sākotnējam periodam, Īres līgums tiks automātiski atjaunots katru gadu.

 

Dzīvokļa nodošana

Nododot dzīvokli, Īrniekam ir jāuzrāda personu apliecinošs dokuments (ID karte vai pase).

 

Dzīvokļa iemītnieki

  • Īres līgumā ir jābūt norādītiem visiem dzīvokļa iemītniekiem.
  • Dzīvokli nav atļauts nodot apakšīrē (tostarp Airbnb).

Depozīts

  • Drošības depozīts ir divu (2) mēnešu īres maksas apmērā.
  • Depozīts maksājams vienā maksājumā.
  • Īre bez depozīta ar BTA apdrošināšanu, izmantojot apdrošināšanas pakalpojumu ar ikmēneša maksājumiem. Lai iegūtu vairāk informācijas, sazinieties ar BTA Latvia: https://www.bta.lv/

 

Mākleri

Dzīvokli var izīrēt tikai ar Lumi Majas komandas starpniecību!

 

Mājas noteikumi

Klientam ir jāiepazīstas ar Lumi Majas noteikumiem (dzīvokļa, ēkas un īpašuma lietošanas noteikumi) un tie rūpīgi jāievēro visā īres periodā.

 

Īrnieku pārbaude

Īrnieku pārbaude tiks veikta visiem klientiem pirms īres līguma noslēgšanas. Pārbaudē tiek pārbaudīta: ienākumu regularitāte, maksājumu neveikšanas iespējamība un cita nepieciešamā pārbaude, kas aprakstīta Nomas līgumā.

Kad esat izvēlējies vēlamo dzīvokli, kopā ar pieteikumu iesniedziet tālāk norādītos dokumentus, lai mēs varētu veikt šo pārbaudi:

  • Spēkā esoša personu apliecinoša dokumenta (ID karte, pase) kopija vai ar mobilo tālruni uzņemts šo dokumentu fotoattēls;

  • Konta pārskats par pēdējiem 6 mēnešiem, kas apstiprināts ar bankas elektronisko zīmogu (tajā jābūt visām ienākošajām un izejošajām maksām).

Ja nesen pārcēlāties uz Latviju un vēl neesat saņēmis uzturēšanās atļauju, lūdzu, nosūtiet apstiprinājumu no savas darba vietas un savas pases kopiju.

Sūtiet dokumentus uz:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.