fbpx

SIA LiveOn apstrādā personas datus, lai noslēgtu vai izpildītu Īres līgumu vai nodrošinātu tā izpildi. Personas dati tiek apstrādāti arī uzņēmuma produktu un pakalpojumu izstrādes un mārketinga nolūkos.

Līguma noslēgšanas vai izpildes gadījumi, pirmkārt un galvenokārt, ir:

  1. veikt personas(-u), kas piesakās īrēšanai, pagātnes pārbaužu veikšanu, tai skaitā izziņas kredītu reģistrā, sodāmības reģistru datubāzē, tiesu nolēmumu datubāzē, zemesgrāmatā un citās publiski pieejamās datubāzēs, lai noteiktu pretendentu maksātspēju;
  2. Īrnieka(-u) un citu dzīvokļa iemītnieku vārdu un uzvārdu publicēšana uz elektroniskām informācijas plāksnēm un pastkastēm Ēkas vispārpieejamās telpās un/vai citos Līguma noslēgšanai vai izpildei nepieciešamajos veidos;
  3. Īrnieka, Dzīvoklī dzīvojošo vai dzīvojošo personu, tai skaitā apakšīrnieku, datu apstrāde komunālo, administratīvo vai uzturēšanas pakalpojumu sniegšanai, kā arī Ēkai un Īpašumam pieejas un lietošanas pārvaldīšanai;
  4. Drošības kameru izmantošana kārtības un drošības nodrošināšanai Ēkas un Īpašuma vispārpieejamās telpās;
  5. Līguma neapmierinošas izpildes gadījumā parāda noformēšana (t.sk. maksājuma neizpildes fakts, Īrnieka vārds, uzvārds, personas/personas kods un kontaktinformācija, kā arī depozīta summa un parāda rašanās datums un norēķināties).

Papildu informāciju par personas datu apstrādi saistībā ar Īres līgumu Jūs atradīsiet Līguma pielikumā.

SIA LiveOn  uzskata, ka saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu apstrādāt personas datus mārketinga un produktu izstrādes nolūkos ir savas likumīgās intereses. Mēs izmantojam klientu atsauksmes un pieprasījumus produktu izstrādes un mārketinga nolūkos. Ja esat pieprasījis mūsu mārketinga un nomas piedāvājumus, mēs izmantosim jūsu kontaktinformāciju, lai nosūtītu jums pieprasītos piedāvājumus un informāciju. Jūs varat atteikties no mūsu piedāvājumiem saskaņā ar mūsu e-pastos sniegto informāciju.

SIA LiveOn ir tiesīgs nodot un publicēt augstākminētos datus citām savas uzņēmumu grupas struktūrām, kā arī investoriem datu administrēšanas nolūkos; vadības, komunālo, administratīvo vai uzturēšanas pakalpojumu sniedzējiem; personām, kas sniedz kredītu apstrādes un citus parādu pārvaldības pakalpojumus, kā arī mūsu mārketinga un IT pakalpojumu sniedzējiem.

Personas ir tiesīgas saņemt informāciju par saviem personas datiem un pieprasīt to labošanu, papildināšanu, ierobežošanu, aktualizāciju vai dzēšanu saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu, nosūtot e-pastu uz iŠī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.. Datu subjekts ir tiesīgs vērsties Datu aizsardzības inspekcijā iespējamā personas datu apstrādes prasību pārkāpuma gadījumā.